Software/RC: WordPress 5.6 Release Candidate

WordPress 5.6 Release Candidate 1 is nu beschikbaar!

Dit is een belangrijke mijlpaal in de voortgang van de WordPress Community op weg naar de definitieve release van WordPress 5.6.

Wat is Release Candidate?

Release Candidate” betekent dat de nieuwe versie klaar is voor release, maar met miljoenen gebruikers en duizenden plug-ins en thema’s is het mogelijk dat er iets is gemist of niet goed werkt. Wij adviseren aan u nog te wachten met bijwerken naar versie 5.6 van WordPress.

Verwachte Releasedatum

WordPress 5.6 staat gepland voor release op 8 december 2020.

Voor software-testers en ontwikkelaars: test WordPress 5.6 RC 1

WordPress Community hebben u uw hulp nodig om daar te komen – als u 5.6 nog niet hebt geprobeerd, is dit het juiste moment!

U kunt de release candidate voor WordPress 5.6 op twee manieren testen (Advies: Installeer WordPress 5.6 RC1 op een subdomein te testen):

Bedankt team!

Bedankt aan alle testers en ontwikkelaars die de bètaversies hebben getest en feedback hebben gegeven. Testen op bugs is een cruciaal onderdeel van het polijsten van elke release en een geweldige manier om bij te dragen aan WordPress.

Wat zit er in WordPress 5.6?

De laatste release van 2020 zet de jaarlijkse traditie voort van een nieuw standaardthema dat op maat is gemaakt om de nieuwe functies en functionaliteit van de software te demonstreren. Voortdurende vooruitgang in de blokeditor (Gutenberg) is vooral duidelijk in deze release, die meer blokken naar meer plaatsen brengt en minder klikken om uw lay-outs te implementeren.

WordPress 5.6 heeft ook veel verfijningen en verbeteringen om de ontwikkelaarservaring te verbeteren. Abonneer u voor meer informatie op de Make WordPress Core-blog en besteed speciale aandacht aan de tag voor Developers notes voor updates over deze en andere wijzigingen die van invloed kunnen zijn op uw producten.

Ontwikkelaars van plugins en thema’s

Test uw plug-ins en thema’s met WordPress 5.6 en update de geteste versie in het leesmij-bestand naar 5.6. Als u compatibiliteitsproblemen tegenkomt, zorg er dan voor dat u een bericht plaatst op de ondersteuningsforums, zodat die kunnen worden uitgezocht voor de definitieve uitgave.

De WordPress 5.6 Field Guide, die zeer binnenkort verschijnt, geeft u een meer gedetailleerde duik in de belangrijkste wijzigingen.

Hoe kunt u verder helpen

Spreekt u een andere taal dan Engels? Help ons WordPress te vertalen in meer dan 100 talen! Deze release markeert ook het bevriezingspunt van de harde reeks van het 5.6-releaseschema.

Als u denkt dat u een bug hebt gevonden, kunt u berichten plaatsen in het alfa- / bètagebied op de ondersteuningsforums. WordPress Community zouden graag van u horen! Als u het prettig vindt om een reproduceerbaar bugrapport te schrijven, dient u er een in op WordPress Trac, waar u ook een lijst met bekende bugs kunt vinden.

Vragen & ondersteuning

Voor vragen en ondersteuning kunt u contact opnemen met info@solutions4hosting.nl of maak gebruik van ons contactformulier.

Was dit artikel behulpzaam?

Bedankt voor uw feedback!